| работно налягане | 3 bar |
| дебит | 85 l/h |
| впръсквателна система | многоточков инжекцион |
| вид на експлоатация | електрически |
| диаметър | 50 mm |
| дължина | 135 mm |
| диаметър 1 | 8 mm |
| сила на ток до | 7 A |
| брой контакти | 1 |
| налягане | 3 bar |
| налягане | 43,5 psi |
| електронапрежение | 12 V |
| допълващ артикул /допълваща информация | без датчик в резервоара |
| тегло | 1,46 kg |
| налягане | 3 bar |
| работно налягане | 3 bar |
| дебит | 85 l/h |
| впръсквателна система | многоточков инжекцион |
| електронапрежение | 12 V |
| вид на горивото | бензин |
| вид на експлоатация | електрически |
| налягане | 4 bar |
| допълващ артикул /допълваща информация | със датчик в резервоара |
| страна на монтаж | в горивния резервоар |
| вид на експлоатация | електрически |
| обурудване на автомобила | за автомобили без възможност за газово гориво |
| тегло | 1,2 kg |
| налягане | 4 bar |
| вид на експлоатация | електрически |
| диаметър | 121 mm |
| дължина | 255 mm |
| диаметър 1 | 8 mm |
| диаметър 2 | 8 mm |
| сила на ток до | 8 A |
| брой контакти | 2 |
| налягане | 3 bar |
| налягане | 43,5 psi |
| електронапрежение | 12 V |
| допълващ артикул /допълваща информация | със датчик в резервоара |
| технически информационен номер | PI 0042 |
| технически информационен номер | SI 1229 |
| електронапрежение | 12 V |
| налягане | 4 bar |
| вид на експлоатация | електрически |
| вид на експлоатация | електрически |
| диаметър | 136,5 mm |
| дължина | 227 mm |
| сила на ток до | 9,5 A |
| налягане | 4 bar |
| налягане | 58 psi |
| електронапрежение | 13,5 V |
| налягане | 4 bar |
| вид на горивото | бензин |
| тегло | 0,91 kg |
| налягане | 3 bar |