| тегло | 1,09 kg |
| налягане | 0,5 bar |
| диаметър 1/диаметър 2 | 136,5 / 115 mm |
| вид на експлоатация | електрически |
| страна на монтаж | горивопровод |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | със свързващи детайли |
| вид на експлоатация | електрически |
| вид на експлоатация | електрически |
| диаметър | 43,5 mm |
| дължина | 134,6 mm |
| диаметър 1 | 8 mm |
| диаметър 2 | 19,05 mm |
| сила на ток до | 5,5 A |
| брой контакти | 2 |
| налягане | 0,5 bar |
| налягане | 7,25 psi |
| електронапрежение | 12 V |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| допълващ артикул /допълваща информация | без датчик в резервоара |
| технически информационен номер | PI 0045 |
| технически информационен номер | SI 0097 |
| страна на монтаж | в горивния резервоар |
| вид на експлоатация | електрически |
| вид задвижване | задвижване на предните колелета |
| налягане | 0,5 bar |
| вид на горивото | дизел |
| вид на датчика | лостов датчик |
| допълващ артикул /допълваща информация | без уплътнение |
| преден/заден ход | с аванс/закъснение |
| работно напрежение | 12 V |
| вид на експлоатация | електрически |
| работно налягане | 0,5 bar |
| вид на горивото | дизел |
| вид на експлоатация | електрически |
| работно налягане | 0,5 bar |
| вид на горивото | дизел |
| вид на експлоатация | електрически |
| диаметър | 136,5 mm |
| дължина | 202 mm |
| сила на ток до | 5,3 A |
| брой контакти | 2 |
| налягане | 0,5 bar |
| налягане | 7 psi |
| електронапрежение | 12 V |
| допълващ артикул /допълваща информация | със датчик в резервоара |
| технически информационен номер | SI 1229 |
| вид на експлоатация | електрически |
| работно налягане | 0,6 bar |
| дебит | 310 l/h |
| вид на горивото | дизел |
| вид на експлоатация | електрически |
| работно налягане | 0,5 bar |
| вид на горивото | дизел |
| вид на експлоатация | електрически |
| диаметър | 136,5 mm |
| дължина | 202 mm |
| сила на ток до | 5,3 A |
| брой контакти | 2 |
| налягане | 0,5 bar |
| налягане | 7,25 psi |
| електронапрежение | 12 V |
| допълващ артикул /допълваща информация | със датчик в резервоара |
| технически информационен номер | SI 1229 |
| вид на експлоатация | електрически |
| работно налягане | 0,5 bar |
| вид на горивото | дизел |
| вид на експлоатация | електрически |
| диаметър | 43 mm |
| дължина | 205,8 mm |
| сила на ток до | 9,5 A |
| брой контакти | 2 |
| налягане | 5 bar |
| налягане | 72,5 psi |
| електронапрежение | 12 V |
| вид на експлоатация | електрически |
| работно налягане | 0,6 bar |
| дебит | 310 l/h |
| вид на горивото | дизел |
| вид на експлоатация | механичен |
| вид на експлоатация | механичен |
| вид на горивото | дизел |
| рециклирана част | |
| вид на горивото | дизел |
| рециклирана част | |
| вид на горивото | дизел |
| вид на горивото | дизел |