| работно налягане | 3 bar |
| дебит | 85 l/h |
| впръсквателна система | многоточков инжекцион |
| страна на монтаж | в горивния резервоар |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| вид на експлоатация | електрически |
| работно налягане | 3 bar |
| дебит | 85 l/h |
| впръсквателна система | многоточков инжекцион |
| страна на монтаж | в горивния резервоар |
| вид на експлоатация | електрически |
| тегло | 1,32 kg |
| налягане | 3 bar |
| вид на горивото | бензин |
| налягане | 3 bar |
| вид на датчика | лостов датчик |
| страна на монтаж | в горивния резервоар |
| вид на експлоатация | електрически |
| вид на експлоатация | електрически |
| ограничение за производител | VDO |
| работно налягане | 3 bar |
| впръсквателна система | многоточков инжекцион |
| тегло | 0,91 kg |
| налягане | 3 bar |