| електронапрежение | 12 V |
| налягане | 0,1 bar |
| налягане | 10000 Pa |
| вид на експлоатация | електрически |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| работно напрежение | 12 V |
| дебит | 95 l/h |
| консумация | 2 A |
| вид на експлоатация | механичен |
| брой на дупките за закрепване | 2 |
| разстояние между дупките за закрепване | 45 |
| диаметър 1/диаметър 2 | IN: 8 / OUT: 5,3 mm |
| вид на експлоатация | механичен |
| брой на дупките за закрепване | 2 |
| разстояние между дупките за закрепване | 45 |
| диаметър 1/диаметър 2 | IN: 8 / OUT: 5,3 mm |
| вид на експлоатация | механичен |
| разстояние между дупките за закрепване | 45 |
| отвор 1 | 12 mm |
| вид на експлоатация | механичен |
| брой контакти | 3 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с обезвъздушаващ клапан |
| вид на експлоатация | електрически |
| диаметър | 51,5 mm |
| обща дължина | 100 mm |
| диаметър 1/диаметър 2 | IN / OUT :6,5 mm |
| електронапрежение | 12 V |
| налягане | 0,15 bar |
| вид на експлоатация | електрически |
| диаметър | 51,5 mm |
| обща дължина | 100 mm |
| диаметър 1/диаметър 2 | IN / OUT :6,5 mm |
| електронапрежение | 12 V |
| налягане | 0,15 bar |
| вид на експлоатация | механичен |
| тегло | 0,362 kg |
| необходими бройки | 1 |
| вид на експлоатация | електрически |
| диаметър | 38 mm |
| дължина | 133,5 mm |
| диаметър 1 | 8 mm |
| диаметър 2 | 8 mm |
| сила на ток до | 2 A |
| брой контакти | 2 |
| налягане | 0,27 bar] о |
| налягане | 0,38 bar] д |
| налягане | 5,51 psi] д |
| електронапрежение | 12 V |
| налягане | 3,19 psi] о |
| технически информационен номер | PI 0034 |
| технически информационен номер | SI 0058 |
| технически информационен номер | SI 0080 |
| технически информационен номер | SI 0097 |
| технически информационен номер | SI 1064 |