| работно налягане | 0,24 bar |
| дебит | 75 l/h |
| впръсквателна система | Single Point Injection-едноточково впръскване (централно впр |
| налягане | 0,24 bar |
| за номер артикул | 770039 |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,156 kg |
| вид на експлоатация | електрически |
| вид на експлоатация | електрически |
| вид на експлоатация | механичен |
| диаметър 1 | 8 mm |
| диаметър 2 | 6 mm |
| електронапрежение | 12 V |
| налягане | 0,24 bar |
| вид на експлоатация | електрически |
| вид на експлоатация | електрически |
| вид на горивото | бензин |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без филтър |
| налягане | 0 bar |
| електронапрежение | 12 V |
| електронапрежение | 12 V |
| налягане | 0,1 bar |
| налягане | 10000 Pa |
| вид на експлоатация | електрически |
| допълващ артикул /допълваща информация | с принадлежности |
| работно напрежение | 12 V |
| дебит | 95 l/h |
| консумация | 2 A |
| работно налягане | 0,24 bar |
| дебит | 75 l/h |
| впръсквателна система | Single Point Injection-едноточково впръскване (централно впр |
| вид на експлоатация | електрически |