| тегло | 0,02 kg |
| диаметър | 19 mm |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| страна на монтаж | горивопровод |
| ограничение за производител | BOSCH |
| налягане | 4 bar |
| вид на експлоатация | електрически |
| вид на експлоатация | електрически |
| тегло | 0,77 kg |
| налягане | 3 bar |
| страна на монтаж | горивопровод |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без свързващи части |
| вид на експлоатация | електрически |
| вид на експлоатация | електрически |
| работно налягане | 4 bar |
| дебит | 100 l/h |
| впръсквателна система | многоточков инжекцион |