| тегло | 0,02 kg |
| диаметър | 19 mm |
| страна на монтаж | горивопровод |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без свързващи части |
| вид на експлоатация | електрически |
| налягане | 0,17 bar |
| вид на експлоатация | електрически |
| вид на горивото | бензин |
| вид на експлоатация | електрически |
| работно налягане | 5 bar |
| дебит | 150 l/h |