| отвор | 15,87 mm |
| диаметър | 15,87 mm |
| не е за артикул номер | 4041 |
| тегло | 140 g |
| диаметър | 15,9 mm |
| не е за артикул номер | 4041 |
| тегло | 140 g |
| спирачна система | FTE |
| разстояние между дупките за закрепване | 56 |
| за номер артикул | 2111 |
| материал | алуминий |
| мярка на резбата | plug-in connect.sys. |
| мярка на резбата | Ø12 x 9 |
| отвор | 15,87 mm |
| ограничение за производител | FTE |
| диаметър | 15,9 mm |
| мярка на резбата | plug-in connect.sys. |
| разстояние между дупките за закрепване | 56 |
| спирачна система | FTE |
| материал | алуминий |
| мярка на резбата | Ø12 x 9 |
| отвор | 15,87 mm |
| за номер артикул | 2116 |
| диаметър на цилиндъра | 15,87 mm |
| материал | чугун |
| диаметър | 15,87 mm |
| параметър | GZ-16 |
| отвор | 15,87 mm |
| материал | пластмаса |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |
| отвор | 15,87 mm |
| ограничение за производител | FTE |
| диаметър | 15,8 mm |
| отвор | 15,87 mm |
| вътрешен диаметър | 12,13 mm |
| външен диаметър | 33,74 mm |
| материал | метал |
| тегло | 0,55 kg |
| вътрешен диаметър 2 | 15,87 mm |
| необходими бройки | 1 |
| диаметър на цилиндровото буталото | 15,87 mm |
| диаметър | 15,87 mm |
| вътрешен диаметър | 12,13 mm |
| външен диаметър | 33,74 mm |
| материал | метал |
| тегло | 0,55 kg |
| вътрешен диаметър 2 | 15,87 mm |
| необходими бройки | 1 |
| отвор | 15,87 mm |
| материал | пластмаса |
| ляв/десен волан | за автомобил с десен волан |
| диаметър | 15,87 mm |
| тегло | 0,55 kg |
| материал | чугун |
| спирачна система | Lucas |
| диаметър на цилиндровото буталото | 15,87 mm |
| отвор | 15,87 mm |
| диаметър | 15,87 mm |
| мярка на резбата | clipped |
| диаметър на цилиндъра | 15,87 mm |
| материал | чугун |
| диаметър | 15,87 mm |
| тегло | 0,56 kg |
| материал | чугун |
| диаметър | 15,87 mm |
| материал | пластмаса |