| диаметър | 19 mm |
| спирачна система | BOGE |
| диаметър | 19 mm |
| спирачна система | BOGE |
| диаметър | 19 mm |
| спирачна система | Sach/Ate/Fag |
| отвор | 19,05 mm |
| диаметър | 19,05 mm |
| диаметър | 19,05 mm |
| продуктов номер | 1660030 |
| алтернативен ремонтен комплект | 103 763 |
| спирачна система | ATE |
| разстояние между дупките за закрепване | 50 |
| за номер артикул | 7104 |
| материал | чугун |
| мярка на резбата | 12 x 1 |
| отвор | 19,05 mm |
| тегло | 0,5 kg |
| необходими бройки | 1 |
| диаметър | 19,05 mm |
| тегло | 0,5 kg |
| необходими бройки | 1 |
| ограничение за производител | ATE |
| диаметър | 19 mm |
| спирачна система | ATE |
| тегло | 1,245 kg |
| диаметър | 19,05 mm |
| спирачна система | Teves |
| диаметър на цилиндровото буталото | 19,05 mm |
| диаметър | 19,05 mm |
| отвор | 19,05 mm |
| материал | алуминий |
| отвор | 19,05 mm |
| диаметър | 19,05 mm |
| диаметър 1/диаметър 2 | 19,0 mm |
| спирачна система | ATE |
| тегло | 0,42 kg |