| дистанция | 61,5 мм |
| отвор | 19,05 mm |
| материал | алуминий |
| мярка на резбата | 8,7 |
| спирачна система | ATE |
| разстояние между дупките за закрепване | 61,5 |
| за номер артикул | 2114 |
| материал | алуминий |
| мярка на резбата | plug-in connect.sys. |
| мярка на резбата | Ø8,7 |
| отвор | 19,05 mm |
| диаметър | 19,05 mm |
| дистанция | 61,5 мм |
| мярка на резбата | ?8,7 |
| материал | алуминий |
| диаметър | 19,05 mm |
| спирачна система | ATE |
| отвор | 19,05 mm |
| материал | пластмаса |
| диаметър | 19,05 mm |
| материал | чугун |
| диаметър на цилиндъра | 19,05 mm |
| външен диаметър | 19,05 mm |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,23 kg |
| необходими бройки | 1 |
| отвор | 19,05 mm |