| диаметър | 15,9 mm |
| отвор | 15,87 mm |
| мярка на резбата | 10 x 1 |
| материал | алуминий |
| за номер артикул | 2334 |
| разстояние между дупките за закрепване | 47 |
| диаметър | 5/8 Zoll |
| отвор | 15,87 mm |
| диаметър | 5/8 Zoll |
| отвор | 15,87 mm |
| материал | алуминий |
| диаметър | 15,9 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | без резервоар |
| материал | алуминиева отливка |