| за номер артикул | 2701 |
| спирачна система | ATE |
| разстояние между дупките за закрепване | 35 |
| отвор | 19,05 mm |
| мярка на резбата | 12 x 1 |
| материал | чугун |
| отвор | 19,05 mm |
| материал | чугун |
| спирачна система | ATE |
| мярка на резбата | 12 x 1 |
| за номер артикул | C 50 004 |
| отвор | 19,05 mm |
| материал | алуминий |