| диаметър | 19 mm |
| спирачна система | BENDIX-BOSCH |
| диаметър | 19 mm |
| спирачна система | Bendix |
| диаметър | 19,05 mm |
| спирачна система | Bendix |
| разстояние между дупките за закрепване | 56 |
| за номер артикул | 7113 |
| материал | чугун |
| мярка на резбата | 12 x 1 |
| отвор | 19,05 mm |
| тегло | 1,21 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 1,21 kg |
| необходими бройки | 1 |
| диаметър 1/диаметър 2 | 19,0 mm |
| спирачна система | BOSCH/BENDIX |
| тегло | 0,72 kg |