| разстояние между дупките за закрепване | 41,5 |
| мярка на резбата | innesto r. |
| отвор | 15,87 mm |
| диаметър 1/диаметър 2 | 15,9 mm |
| тегло | 0,44 kg |
| отвор | 15,87 mm |
| мярка на резбата | plug-in connect.sys. |
| материал | алуминий |
| за номер артикул | 2191 |
| разстояние между дупките за закрепване | 41,5 |
| за номер артикул | 2370 |
| материал | алуминий |
| отвор | 15,87 mm |
| отвор | 15,87 mm |
| материал | пластмаса |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | без датчик |