| за номер артикул | C 24 010 |
| отвор | 19,05 mm |
| мярка на резбата | innesto r. |
| не е за артикул номер | 4040 |
| необходими бройки | 1 |
| вътрешен диаметър | 19,05 mm |
| тегло | 180 g |
| отвор | 19,05 mm |
| мярка на резбата | plug-in connect.sys. |
| материал | пластмаса |
| за номер артикул | 2185 |
| за номер артикул | 2373 |
| отвор | 19,05 mm |
| мярка на резбата | Ø12 x 9 |
| мярка на резбата | plug-in connect.sys. |
| материал | пластмаса |
| отвор | 19,05 mm |
| материал | пластмаса |
| не е за артикул номер | 4040 |
| необходими бройки | 1 |
| вътрешен диаметър | 19,05 mm |
| тегло | 180 g |
| отвор | 19,05 mm |
| диаметър | 19,05 mm |
| материал | пластмаса |
| вътрешен диаметър | 19,05 mm |
| тегло | 0,180 kg |
| необходими бройки | 1 |
| вътрешен диаметър | 19,05 mm |
| тегло | 0,180 kg |
| необходими бройки | 1 |
| отвор | 19,05 mm |
| материал | пластмаса |