| отвор | 19,05 mm |
| мярка на резбата | plug-in connect.sys. |
| материал | пластмаса |
| за номер артикул | 2185 |
| за номер артикул | 2373 |
| отвор | 19,05 mm |
| мярка на резбата | Ø12 x 9 |
| мярка на резбата | plug-in connect.sys. |
| материал | пластмаса |
| отвор | 19,05 mm |
| материал | пластмаса |
| за номер артикул | 2343 |
| отвор | 19,05 mm |
| мярка на резбата | Ø12 x 9 |
| мярка на резбата | plug-in connect.sys. |
| материал | пластмаса |
| отвор | 19,05 mm |
| диаметър | 19,05 mm |
| материал | пластмаса |
| отвор | 19,05 mm |
| материал | пластмаса |