| отвор 1 | 22 mm |
| разстояние между дупките за закрепване | 81 |
| брой на дупките | 1 |
| диаметър | 15,9 mm |
| диаметър 1/диаметър 2 | 15,9 mm |
| спирачна система | NISSIN |
| тегло | 0,55 kg |
| диаметър | 15,9 mm |
| отвор 1 | 22 mm |
| разстояние между дупките за закрепване | 81 |
| брой на дупките | 1 |
| мярка на резбата | plug-in connect.sys. |
| разстояние между дупките за закрепване | 80 |
| материал | алуминий |
| отвор | 15,9 mm |
| за номер артикул | 2224 |
| диаметър | 15,9 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | без резервоар |
| външна резба | M10x1,0 mm |
| диаметър на цилиндровото буталото | 15,87 mm |
| отвор | 15,9 mm |
| диаметър | 15,87 mm |
| спирачна система | Nissin |
| материал | алуминий |
| отвор 1 | 22 mm |
| разстояние между дупките за закрепване | 76 |
| вътрешен диаметър | 12,5 mm |
| брой на дупките | 1 |
| диаметър | 5/8 Zoll |
| отвор | 15,87 mm |
| материал | алуминий |
| диаметър | 15,9 mm |
| тегло | 0,64 kg |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 0,640 kg |
| необходими бройки | 1 |