| диаметър | 15,9 mm |
| диаметър | 15,9 mm |
| отвор 1 | 21,5 mm |
| разстояние между дупките за закрепване | 60 |
| вътрешна резба | 9 mm |
| брой на резбовите дупки | 1 |
| диаметър | 15,9 mm |
| допълващ артикул /допълваща информация | без резервоар |
| изходен отвор | 10 mm |
| ъгъл на закрепване | 180 Gradград |
| тегло | 0,816 kg |
| необходими бройки | 1 |