| отвор | 15,87 mm |
| материал | пластмаса |
| материал | пластмаса |
| диаметър | 15,87 mm |
| тегло | 0,180 kg |
| необходими бройки | 1 |
| материал | пластмаса |
| диаметър | 15,87 mm |
| тегло | 0,180 kg |
| необходими бройки | 1 |
| диаметър 1/диаметър 2 | 15,9 mm |
| спирачна система | FTE |
| материал | пластмаса |
| разстояние м/у закрепващи болтове | 65 mm |
| тегло | 0,28 kg |