| диаметър | 19 mm |
| спирачна система | BENDIX-BOSCH |
| диаметър | 19 mm |
| спирачна система | Bendix. |
| диаметър | 19 mm |
| спирачна система | Bendix |
| отвор | 19,05 mm |
| мярка на резбата | 12 x 1 |
| материал | чугун |
| за номер артикул | 2202 |
| спирачна система | Bendix |
| разстояние между дупките за закрепване | 50 |