| диаметър | 19 mm |
| спирачна система | AP Lockheed |
| материал | стомана |
| разстояние между дупките за закрепване | 57,5 |
| за номер артикул | 2710 |
| отвор | 19,05 mm |
| спирачна система | APL |
| мярка на резбата | 3/8 24 UNF |
| спирачна система | Lockheed |
| диаметър на цилиндровото буталото | 19,05 mm |