| диаметър | 15,9 mm |
| спирачна система | LOCKHEED |
| диаметър | 15,9 mm |
| спирачна система | Lucas |
| спирачна система | APL |
| за номер артикул | 2717 |
| разстояние между дупките за закрепване | 57 |
| мярка на резбата | 12 x 1 |
| отвор | 15,87 mm |
| материал | стомана |
| спирачна система | Lockheed |
| диаметър на цилиндровото буталото | 15,87 mm |