| параметър | GZ16X35 |
| не е за артикул номер | 4231 |
| тегло | 100 g |
| параметър | GZ16X35 |
| материал | пластмаса |
| мярка на резбата | plug-in connect.sys. |
| отвор | 15,87 mm |
| за номер артикул | 2199 |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,120 kg |
| необходими бройки | 1 |
| диаметър | 15,87 mm |
| материал | пластмаса |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с датчик |
| материал | пластмаса |
| тегло | 0,120 kg |
| необходими бройки | 1 |
| не е за артикул номер | 4047 |
| тегло | 120 g |
| диаметър 1/диаметър 2 | 15,9 mm |
| спирачна система | FTE |
| материал | пластмаса |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с датчик |
| тегло | 0,19 kg |