| диаметър | 19 mm |
| спирачна система | ATE |
| диаметър | 19 mm |
| спирачна система | ATE |
| диаметър | 19 mm |
| спирачна система | Ate |
| диаметър | 19 mm |
| диаметър | 19,05 mm |
| мярка на резбата | 12 x 1 |
| материал | чугун |
| за номер артикул | 2121 |
| разстояние между дупките за закрепване | 35 |
| отвор | 19 mm |
| за номер артикул | 2161 |
| отвор | 15,87 mm |
| разстояние между дупките за закрепване | 35 |
| мярка на резбата | 12 x 1 |
| материал | чугун |
| диаметър на цилиндровото буталото | 15,87 mm |
| отвор | 19,05 mm |
| материал | леярски чугун |
| отвор | 15,87 mm |
| материал | леярски чугун |
| диаметър | 19 mm |
| дистанция | 35 мм |
| мярка на резбата | 12X1 |
| материал | чугун |
| тегло | 0,34 kg |
| необходими бройки | 1 |
| диаметър 1/диаметър 2 | 19,0 mm |
| спирачна система | ATE |
| тегло | 0,32 kg |
| отвор | 19,05 mm |
| тегло | 0,34 kg |
| необходими бройки | 1 |
| диаметър | 15,87 mm |
| дистанция | 35 мм |
| мярка на резбата | 12X1 |
| материал | чугун |
| диаметър | 19,05 mm |
| спирачна система | Teves |
| диаметър на цилиндровото буталото | 19,05 mm |
| отвор | 15,87 mm |
| диаметър | 15,87 mm |
| диаметър | 19,05 mm |
| спирачна система | ATE |
| диаметър | 19 mm |
| отвор | 15,87 mm |
| материал | чугун |
| мярка на резбата | 12 x 1 |
| за номер артикул | C 85 013 |