| диаметър | 19 mm |
| спирачна система | FAG |
| диаметър | 19 mm |
| спирачна система | Fag |
| спирачна система | APL |
| разстояние между дупките за закрепване | 60 |
| за номер артикул | 2714 |
| материал | стомана |
| мярка на резбата | 12 x 1 |
| отвор | 19,05 mm |
| отвор | 19,05 mm |
| диаметър на цилиндровото буталото | 19,05 mm |
| диаметър | 19,05 mm |
| тегло | 0,73 kg |
| материал | стомана |