| диаметър 1/диаметър 2 | 19/20,6 mm |
| спирачна система | FAG |
| диаметър | 19 mm |
| диаметър 2 | 20,6 mm |
| спирачна система | Fag |
| материал | пластмаса |
| разстояние между дупките за закрепване | 71 |
| за номер артикул | 2378 |
| отвор | 19,05 mm |
| мярка на резбата | plug-in connect.sys. |
| мярка на резбата | Ø12 x 9 |
| отвор | 19,05 mm |
| материал | пластмаса |