| тегло | 30 g |
| страна на монтаж | предна ос |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 60 mm |
| дебелина | 12 mm |
| цвят | черен |
| материал | гума |
| тегло | 0,03 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 60 mm |
| дебелина | 12 mm |
| цвят | черен |
| материал | гума |
| тегло | 0,03 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 60 mm |
| дебелина | 12 mm |
| цвят | черен |
| материал | гума |
| тегло | 0,03 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 75 mm |
| ширина | 60 mm |
| дебелина | 12 mm |
| цвят | черен |
| материал | гума |
| тегло | 0,03 kg |
| необходими бройки | 1 |