| вътрешен диаметър | 7 mm |
| външен диаметър 1 | 9,8 mm |
| външен диаметър 2 | 13,2 mm |
| дебелина | 9,7 mm |
| материал | FPM (Флоур-каучук) |
| вътрешен диаметър | 6 mm |
| външен диаметър | 9,5 mm |
| височина | 10 mm |
| тегло | 1,481 g |
| диаметър 1 | 7 mm |
| диаметър 2 | 9,8 mm |
| диаметър 3 | 13,2 mm |
| височина | 10 mm |
| материал | FPM (Флоур-каучук) |
| височина | 10 mm |
| материал | FPM (Флоур-каучук) |
| външен диаметър | 13,2 mm |
| вид на радиален семеринг | 866N W |
| вътрешен диаметър 1 | 7 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 9,8 mm |
| вътрешен диаметър | 7 mm |
| външен диаметър | 9,8 mm |
| външен диаметър | 13,2 mm |
| височина | 9,7 mm |
| продуктов номер | 1130025 |
| вътрешен диаметър | 5,5 mm |
| външен диаметър | 12 mm |
| външен диаметър | 7 mm |
| материал | гума/метал |
| диаметър на стеблото на клапана | 7 mm |
| тегло | 0,002 kg |
| вътрешен диаметър | 5,5 mm |
| външен диаметър | 12 mm |
| външен диаметър | 7 mm |
| материал | гума/метал |
| диаметър на стеблото на клапана | 7 mm |
| тегло | 0,002 kg |
| вътрешен диаметър | 7 mm |
| външен диаметър | 9,8 mm |
| външен диаметър | 13,2 mm |
| дебелина | 10 mm |
| материал | PTFE (Polytetrafluorethylen)/FPM (Fluor-Kautschuk) |
| за OEномер | 027 109 675 |
| страна на монтаж | страна на изпускане |
| височина | 36,5 mm |
| вътрешен диаметър | 7 mm |
| дължина | 37 mm |
| вътрешен диаметър | 6,8 mm |
| външен диаметър | 12 mm |
| тегло | 0,021 kg |
| дължина | 36,5 mm |
| вътрешен диаметър | 7 mm |
| външен диаметър | 12 mm |
| дължина | 36,5 mm |
| материал | бронз |
| вътрешен диаметър | 7 mm |
| външен диаметър | 12,07 mm |
| тип клапан | за всмукателен клапан |
| тип клапан | за изпускателен клапан |
| дължина | 35 mm |
| материал | бронз |
| вътрешен диаметър | 7 mm |
| външен диаметър | 12,07 mm |
| тип клапан | за всмукателен клапан |
| тип клапан | за изпускателен клапан |
| дължина | 36,5 m |
| външен диаметър | 12,06 mm |
| вътрешен диаметър | 6,98 mm |
| материал | бронз |
| тип клапан | за всмукателен клапан |
| тип клапан | за изпускателен клапан |
| дължина | 36,5 mm |
| външен диаметър | 12,06 mm |
| вътрешен диаметър | 6,98 mm |
| фланец | 14,8 mm |
| дължина | 36.500 mm |
| вътрешен диаметър | 7 mm |
| външен диаметър | 12,08 mm |
| материал | бронз |
| дължина | 36.500 mm |
| вътрешен диаметър | 7 mm |
| външен диаметър | 12,04 mm |
| дължина | 37 mm |
| вътрешен диаметър | 6,9 mm |
| външен диаметър | 12 mm |
| тегло | 0,021 kg |
| диаметър на стеблото на клапана | 7 mm |
| материал | FPM (Флоур-каучук) |
| дължина | 36,5 m |
| външен диаметър | 12,21 mm |
| вътрешен диаметър | 6,98 mm |
| материал | бронз |
| тип клапан | за всмукателен клапан |
| тип клапан | за изпускателен клапан |
| дължина | 36,5 mm |
| вътрешен диаметър | 7 mm |
| външен диаметър | 12,1 mm |
| тип клапан | за всмукателен клапан |
| тип клапан | за изпускателен клапан |
| външен диаметър | 12,08 mm |
| отвор | 7 mm |
| дължина | 36,5 mm |
| материал | месинг |
| страна на монтаж | страна на всмукване |
| страна на монтаж | страна на изпускане |
| външен диаметър | 12,25 mm |
| отвор | 7 mm |
| дължина | 36,5 mm |
| материал | месинг |
| страна на монтаж | страна на всмукване |
| страна на монтаж | страна на изпускане |
| материал | FPM (Флоур-каучук) |
| тегло | 11,848 g |