| вътрешна резба | M6 x 0,75 mm |
| профил на глава на болт/гайка | външен шестограм (шестостен) |
| тегло | 0,002 kg |
| необходими бройки | 1 |
| вътрешен диаметър | 8 mm |
| външен диаметър 1 | 10,8 mm |
| външен диаметър 2 | 14,2 mm |
| дебелина | 10 mm |
| материал | FPM (Флоур-каучук) |
| дължина | 20 mm |
| външна резба | M6 x 0,75 mm |
| тегло | 0,005 kg |
| необходими бройки | 1 |
| материал | FPM (Флоур-каучук) |
| диаметър 1 | 8 mm |
| диаметър 2 | 14 mm |
| диаметър 3 | 18 mm |
| височина | 13,6 mm |
| дебелина | 14,1 mm |
| дължина | 50 m |
| външен диаметър | 14,04 mm |
| вътрешен диаметър | 8 mm |
| материал | бронз |
| тип клапан | за всмукателен клапан |
| тип клапан | за изпускателен клапан |
| тегло | 0,006 kg |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 50 m |
| външен диаметър | 14,24 mm |
| вътрешен диаметър | 8 mm |
| материал | бронз |
| тип клапан | за всмукателен клапан |
| тип клапан | за изпускателен клапан |
| тегло | 3,348 g |
| дължина | 50 mm |
| материал | бронз |
| вътрешен диаметър | 8 mm |
| външен диаметър | 14,05 mm |
| тип клапан | за всмукателен клапан |
| тип клапан | за изпускателен клапан |
| вътрешен диаметър | 8 mm |
| външен диаметър 1 | 10,8 mm |
| външен диаметър 2 | 14,2 mm |
| дебелина | 10 mm |
| материал | FPM (Флоур-каучук) |
| дължина | 50.000 mm |
| вътрешен диаметър | 8.020 mm |
| външен диаметър | 14.060 mm |
| материал | бронз |
| тегло | 0,006 kg |
| необходими бройки | 1 |
| външен диаметър | 14.005 mm |
| отвор | 8 mm |
| дължина | 50 mm |
| материал | месинг |
| страна на монтаж | страна на всмукване |
| страна на монтаж | страна на изпускане |
| вътрешен диаметър | 8 mm |
| външен диаметър 1 | 14,2 mm |
| външен диаметър 2 | 16,8 mm |
| дебелина | 12,8 mm |
| материал | FPM (Флоур-каучук) |
| външен диаметър | 14.205 mm |
| отвор | 8 mm |
| дължина | 50 mm |
| материал | месинг |
| страна на монтаж | страна на всмукване |
| страна на монтаж | страна на изпускане |
| външен диаметър | 14.105 mm |
| отвор | 8 mm |
| дължина | 50 mm |
| материал | месинг |
| страна на монтаж | страна на всмукване |
| страна на монтаж | страна на изпускане |
| вътрешен диаметър 1 | 8 mm |
| външен диаметър 1 | 14,2 mm |
| външен диаметър 2 | 16,8 mm |
| височина 1 | 9,5 mm |
| материал | FPM (Флоур-каучук) |
| тегло | 26,784 g |