| диаметър 1 | 8 mm |
| диаметър 2 | 10,8 mm |
| диаметър 3 | 14,2 mm |
| височина | 10 mm |
| материал | FPM (Флоур-каучук) |
| вътрешен диаметър | 8 mm |
| външен диаметър 1 | 10,8 mm |
| външен диаметър 2 | 14,2 mm |
| дебелина | 10 mm |
| материал | FPM (Флоур-каучук) |
| дължина | 51 mm |
| вътрешен диаметър | 8 mm |
| външен диаметър | 13,3 mm |
| вътрешен диаметър | 8 mm |
| външен диаметър | 10,8 mm |
| външен диаметър | 14,2 mm |
| дебелина | 10 mm |
| материал | PTFE (Polytetrafluorethylen)/FPM (Fluor-Kautschuk) |
| дължина | 51 m |
| външен диаметър | 13,05 mm |
| вътрешен диаметър | 8,01 mm |
| материал | чугун |
| тип клапан | за всмукателен клапан |
| тип клапан | за изпускателен клапан |
| вътрешен диаметър | 8 mm |
| външен диаметър 1 | 10,8 mm |
| външен диаметър 2 | 14,2 mm |
| дебелина | 10 mm |
| материал | FPM (Флоур-каучук) |
| материал | FPM (Флоур-каучук) |
| материал | гума/метал |
| външен диаметър | 13,9 mm |
| отвор | 8 mm |
| дължина | 51 mm |
| материал | Стомана с перлитна структура |
| страна на монтаж | страна на всмукване |
| страна на монтаж | страна на изпускане |