| диаметър 1 | 8 mm |
| диаметър 2 | 10,8 mm |
| диаметър 3 | 14,2 mm |
| височина | 10 mm |
| материал | FPM (Флоур-каучук) |
| вътрешен диаметър | 8 mm |
| външен диаметър 1 | 10,8 mm |
| външен диаметър 2 | 14,2 mm |
| дебелина | 10 mm |
| материал | FPM (Флоур-каучук) |
| вътрешен диаметър | 7 mm |
| външен диаметър | 10,5 mm |
| височина | 10,5 mm |
| тегло | 0,829 g |
| вътрешен диаметър | 8 mm |
| външен диаметър | 10,8 mm |
| външен диаметър | 14,2 mm |
| дебелина | 10 mm |
| материал | PTFE (Polytetrafluorethylen)/FPM (Fluor-Kautschuk) |
| дължина | 45 m |
| външен диаметър | 13,12 mm |
| вътрешен диаметър | 8,01 mm |
| материал | чугун |
| тип клапан | за всмукателен клапан |
| тип клапан | за изпускателен клапан |
| дължина | 45 m |
| външен диаметър | 13,07 mm |
| вътрешен диаметър | 8,01 mm |
| материал | бронз |
| тип клапан | за изпускателен клапан |
| дължина | 45 m |
| външен диаметър | 13,07 mm |
| вътрешен диаметър | 8,01 mm |
| материал | чугун |
| тип клапан | за всмукателен клапан |
| тип клапан | за изпускателен клапан |
| дължина | 38,7 m |
| външен диаметър | 13,12 mm |
| вътрешен диаметър | 8,01 mm |
| материал | бронз |
| тип клапан | за всмукателен клапан |
| дължина | 45 m |
| външен диаметър | 13,28 mm |
| вътрешен диаметър | 8,01 mm |
| материал | бронз |
| тип клапан | за изпускателен клапан |
| дължина | 38,7 mm |
| материал | бронз |
| вътрешен диаметър | 8,01 mm |
| външен диаметър | 13,06 mm |
| тип клапан | за всмукателен клапан |
| дължина | 45 mm |
| материал | бронз |
| вътрешен диаметър | 8,01 mm |
| външен диаметър | 13,07 mm |
| тип клапан | за изпускателен клапан |
| дължина | 38,7 m |
| външен диаметър | 13,07 mm |
| вътрешен диаметър | 8,01 mm |
| материал | бронз |
| тип клапан | за всмукателен клапан |
| вътрешен диаметър | 8 mm |
| външен диаметър 1 | 10,8 mm |
| външен диаметър 2 | 14,2 mm |
| дебелина | 10 mm |
| материал | FPM (Флоур-каучук) |
| материал | FPM (Флоур-каучук) |
| дължина | 45 m |
| външен диаметър | 13,12 mm |
| вътрешен диаметър | 8,01 mm |
| материал | бронз |
| тип клапан | за изпускателен клапан |
| дължина | 38.700 mm |
| вътрешен диаметър | 8.020 mm |
| външен диаметър | 13.070 mm |
| материал | бронз |
| външен диаметър | 13,07 mm |
| отвор | 8 mm |
| дължина | 38,7 mm |
| материал | месинг |
| страна на монтаж | страна на всмукване |
| външен диаметър | 13,07 mm |
| отвор | 8 mm |
| дължина | 45 mm |
| материал | месинг |
| страна на монтаж | страна на изпускане |
| материал | гума/метал |
| външен диаметър | 13,29 mm |
| отвор | 8 mm |
| дължина | 38,7 mm |
| материал | месинг |
| страна на монтаж | страна на всмукване |
| външен диаметър | 13,27 mm |
| отвор | 8 mm |
| дължина | 45 mm |
| материал | месинг |
| страна на монтаж | страна на изпускане |
| тегло | 6,632 g |
| дължина | 45.000 mm |
| вътрешен диаметър | 8.020 mm |
| външен диаметър | 13.070 mm |
| материал | бронз |
| дължина | 45.000 mm |
| вътрешен диаметър | 8.030 mm |
| външен диаметър | 13.070 mm |
| материал | бронз |