| дължина | 42 mm |
| материал | бронз |
| вътрешен диаметър | 7,01 mm |
| външен диаметър | 12,1 mm |
| тип клапан | за всмукателен клапан |
| дължина | 42 mm |
| материал | бронз |
| вътрешен диаметър | 7,01 mm |
| външен диаметър | 12,05 mm |
| тип клапан | за всмукателен клапан |
| дължина | 49 mm |
| материал | бронз |
| вътрешен диаметър | 7,01 mm |
| външен диаметър | 12,1 mm |
| тип клапан | за изпускателен клапан |
| дължина | 49 mm |
| материал | бронз |
| вътрешен диаметър | 7,01 mm |
| външен диаметър | 12,05 mm |
| тип клапан | за изпускателен клапан |
| диаметър на стеблото на клапана | 7 mm |
| материал | FPM (Флоур-каучук) |
| материал | FPM (Флоур-каучук) |