| диаметър 1 | 8 mm |
| диаметър 2 | 10,8 mm |
| диаметър 3 | 14,2 mm |
| височина | 10,4 mm |
| материал | FPM (Флоур-каучук) |
| диаметър 1 | 8 mm |
| диаметър 2 | 10,8 mm |
| диаметър 3 | 14 mm |
| височина | 10 mm |
| материал | АСМ (полиакрилен каучук) |
| вътрешен диаметър | 8 mm |
| външен диаметър | 10,8 mm |
| външен диаметър | 14,2 mm |
| дебелина | 10 mm |
| материал | PTFE (Polytetrafluorethylen)/FPM (Fluor-Kautschuk) |
| дължина | 46,5 m |
| външен диаметър | 15,09 mm |
| вътрешен диаметър | 8,02 mm |
| материал | чугун |
| тип клапан | за всмукателен клапан |
| тип клапан | за изпускателен клапан |
| дължина | 46,5 m |
| външен диаметър | 15,14 mm |
| вътрешен диаметър | 8,02 mm |
| материал | чугун |
| тип клапан | за всмукателен клапан |
| тип клапан | за изпускателен клапан |
| диаметър | 33 mm |
| дебелина | 5,1 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 33 mm |
| дебелина | 3,65 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 33 mm |
| дебелина | 5,2 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 33 mm |
| дебелина | 2,55 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 33 mm |
| дебелина | 5,15 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 33 mm |
| дебелина | 4,45 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 33 mm |
| дебелина | 2,5 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 33 mm |
| дебелина | 2,95 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 33 mm |
| дебелина | 3,45 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 33 mm |
| дебелина | 3,4 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 33 mm |
| дебелина | 3,95 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 33 mm |
| дебелина | 3,8 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 33 mm |
| дебелина | 4,55 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 33 mm |
| дебелина | 3,9 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 33 mm |
| дебелина | 4,15 mm |
| материал | стомана |
| дължина | 46,5 m |
| външен диаметър | 15,06 mm |
| вътрешен диаметър | 8,02 mm |
| материал | чугун |
| тип клапан | за всмукателен клапан |
| тип клапан | за изпускателен клапан |
| диаметър | 33 mm |
| дебелина | 3,85 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 33 mm |
| дебелина | 2,9 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 33 mm |
| дебелина | 3,1 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 33 mm |
| дебелина | 3,25 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 33 mm |
| дебелина | 4,05 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 33 mm |
| дебелина | 4,1 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 33 mm |
| дебелина | 2,65 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 33 mm |
| дебелина | 3,05 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 33 mm |
| дебелина | 3,6 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 33 mm |
| дебелина | 4,95 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 33 mm |
| дебелина | 5 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 33 mm |
| дебелина | 3 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 33 mm |
| дебелина | 3,2 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 33 mm |
| дебелина | 4,25 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 33 mm |
| дебелина | 4,65 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 33 mm |
| дебелина | 4,8 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 33 mm |
| дебелина | 3,35 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 33 mm |
| дебелина | 3,55 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 33 mm |
| дебелина | 4,35 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 33 mm |
| дебелина | 3,15 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 33 mm |
| дебелина | 4 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 33 mm |
| дебелина | 4,3 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 33 mm |
| дебелина | 5,05 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 33 mm |
| дебелина | 3,5 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 33 mm |
| дебелина | 4,4 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 33 mm |
| дебелина | 4,7 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 33 mm |
| дебелина | 4,85 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 33 mm |
| дебелина | 3,75 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 33 mm |
| дебелина | 4,9 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 33 mm |
| дебелина | 3,3 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 33 mm |
| дебелина | 3,7 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 33 mm |
| дебелина | 4,2 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 33 mm |
| дебелина | 4,6 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 33 mm |
| дебелина | 4,5 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 33 mm |
| дебелина | 4,75 mm |
| материал | стомана |
| диаметър | 33 mm |
| дебелина | 2,6 mm |
| материал | стомана |
| диаметър на стеблото на клапана | 8 mm |
| материал | FPM (Флоур-каучук) |