| дължина | 40.500 mm |
| вътрешен диаметър | 6.000 mm |
| външен диаметър | 11.040 mm |
| диаметър 1 | 6 mm |
| диаметър 2 | 10,8 mm |
| диаметър 3 | 23 mm |
| височина | 16,2 mm |
| материал | FPM (Флоур-каучук) |
| цвят | кафяв |
| диаметър 1 | 6 mm |
| диаметър 2 | 10,8 mm |
| диаметър 3 | 23 mm |
| височина | 16,2 mm |
| материал | FPM (Флоур-каучук) |
| цвят | зелен |
| вътрешен диаметър | 5 mm |
| външен диаметър | 10,7 mm |
| външен диаметър | 23 mm |
| дебелина | 16 mm |
| материал | FPM (Флоур-каучук) |
| цветна маркировка | кафяв |
| вътрешен диаметър | 5 mm |
| външен диаметър | 10,7 mm |
| външен диаметър | 23 mm |
| дебелина | 16 mm |
| материал | FPM (Флоур-каучук) |
| цветна маркировка | зелен |
| вътрешен диаметър | 5 mm |
| външен диаметър | 10,7 mm |
| височина | 16 mm |
| тегло | 6,92 g |
| вътрешен диаметър | 5 mm |
| външен диаметър | 10,7 mm |
| височина | 16 mm |
| тегло | 111,28 g |