| диаметър 1 | 5,5 mm |
| диаметър 2 | 10,8 mm |
| диаметър 3 | 25 mm |
| височина | 18 mm |
| материал | FPM (Флоур-каучук) |
| цвят | зелен |
| диаметър 1 | 5,5 mm |
| диаметър 2 | 10,8 mm |
| диаметър 3 | 25 mm |
| височина | 18 mm |
| материал | FPM (Флоур-каучук) |
| цвят | червен/ кафяв |
| вътрешен диаметър | 4,5 mm |
| външен диаметър | 11 mm |
| височина | 17,5 mm |
| дебелина | 14,6 mm |
| цвят | зелен |
| тип клапан | за всмукателен клапан |
| вътрешен диаметър | 4,5 mm |
| външен диаметър | 11 mm |
| височина | 17,5 mm |
| дебелина | 10,9 mm |
| цвят | кафяв |
| тип клапан | за изпускателен клапан |