| диаметър 1 | 6 mm |
| диаметър 2 | 10 mm |
| диаметър 3 | 19,6 mm |
| височина | 21,5 mm |
| материал | FPM (Флоур-каучук) |
| вътрешен диаметър | 5 mm |
| външен диаметър | 10 mm |
| височина | 21,5 mm |
| тегло | 6,93 g |
| дължина | 41.500 mm |
| вътрешен диаметър | 6.030 mm |
| външен диаметър | 10.540 mm |
| материал | FPM (Флоур-каучук) |