| вътрешен диаметър | 6 mm |
| външен диаметър 1 | 10,8 mm |
| външен диаметър 2 | 22,9 mm |
| дебелина | 15,9 mm |
| материал | FPM (Флоур-каучук) |
| вътрешен диаметър | 6 mm |
| външен диаметър 1 | 10,8 mm |
| външен диаметър 2 | 22,9 mm |
| височина 1 | 15,9 mm |
| материал | FPM (Флоур-каучук) |
| диаметър 1 | 6 mm |
| диаметър 2 | 10,8 mm |
| диаметър 3 | 23 mm |
| височина | 16,2 mm |
| материал | FPM (Флоур-каучук) |
| цвят | кафяв |
| диаметър 1 | 6 mm |
| диаметър 2 | 10,8 mm |
| диаметър 3 | 23 mm |
| височина | 16,2 mm |
| материал | FPM (Флоур-каучук) |
| цвят | зелен |
| вътрешен диаметър | 5 mm |
| външен диаметър | 10,7 mm |
| височина | 16 mm |
| тегло | 6,92 g |
| вътрешен диаметър | 5 mm |
| външен диаметър | 10,7 mm |
| височина | 16 mm |
| тегло | 111,28 g |