| височина | 9,5 mm |
| материал | FPM (Флоур-каучук) |
| външен диаметър | 15,4 mm |
| вид на радиален семеринг | 866N W |
| вътрешен диаметър 1 | 8 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 12 mm |
| диаметър 1 | 8 mm |
| диаметър 2 | 12 mm |
| диаметър 3 | 15,5 mm |
| височина | 9,5 mm |
| алтернативен ремонтен комплект | 425.000 |
| дебелина | 9,5 mm |
| височина | 9,5 mm |
| материал | FPM (Флоур-каучук) |
| външен диаметър | 15,4 mm |
| вид на радиален семеринг | 866N W |
| вътрешен диаметър 1 | 8 mm |
| вътрешен диаметър 2 | 12 mm |
| вътрешен диаметър | 8 mm |
| външен диаметър | 12 mm |
| външен диаметър | 15,4 mm |
| дебелина | 9,5 mm |
| материал | FPM (Флоур-каучук) |
| вътрешен диаметър | 7 mm |
| външен диаметър | 11,5 mm |
| височина | 9,5 mm |
| тегло | 1,608 g |
| вътрешен диаметър | 8 mm |
| външен диаметър 1 | 12 mm |
| външен диаметър 2 | 15,2 mm |
| дебелина | 9,5 mm |
| материал | АСМ (полиакрилен каучук) |
| вътрешен диаметър | 8 mm |
| външен диаметър 1 | 12 mm |
| външен диаметър 2 | 18,5 mm |
| дебелина | 9,5 mm |
| материал | АСМ (полиакрилен каучук) |
| дължина | 60,3 m |
| външен диаметър | 12,75 mm |
| вътрешен диаметър | 8,06 mm |
| материал | чугун |
| тип клапан | за изпускателен клапан |
| дължина | 60,3 m |
| външен диаметър | 12,75 mm |
| вътрешен диаметър | 8,04 mm |
| материал | чугун |
| тип клапан | за всмукателен клапан |
| външен диаметър | 12,76 mm |
| отвор | 8,06 mm |
| дължина | 60,3 mm |
| материал | Стомана с перлитна структура |
| страна на монтаж | страна на всмукване |
| страна на монтаж | страна на изпускане |
| вътрешен диаметър | 8 mm |
| външен диаметър 1 | 12 mm |
| външен диаметър 2 | 15,2 mm |
| дебелина | 9,5 mm |
| материал | АСМ (полиакрилен каучук) |
| дължина | 60.300 mm |
| вътрешен диаметър | 8.060 mm |
| външен диаметър | 12.750 mm |
| тегло | 12,864 g |
| дебелина | 9,5 mm |