| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| тип клапан | превключващ клапан |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| технически информационен номер | SI 0100 |
| тип клапан | превключващ клапан |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| технически информационен номер | SI 0100 |
| тип клапан | превключващ клапан |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| технически информационен номер | SI 0100 |
| тип клапан | превключващ клапан |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| технически информационен номер | SI 0100 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| вид болт/гайка | самоблокиращ |
| спецификация | with studs |
| спецификация | syringe with oil |
| тегло | 0,245 kg |
| електронапрежение | 12 V |
| дебелина | 105 mm |
| ширина | 97 mm |
| височина | 510 mm |
| размери на питата на радиатора | 510-100-100 |
| страна на монтаж | дясно |
| за OEномер | 11 61 7 796 303 |
| страна на монтаж | ляво |
| за OEномер | 11 61 8 506 078 |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| норма за изгорелите газове | Евро 5 |