| форма | О-пръстен |
| вътрешен диаметър | 61,9 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| вид болт/гайка | самоблокиращ |
| спецификация | with studs |
| спецификация | syringe with oil |
| тегло | 0,245 kg |
| електронапрежение | 12 V |
| дебелина | 105 mm |
| ширина | 124 mm |
| височина | 510 mm |
| дължина | 79 mm |
| ширина | 79 mm |
| височина | 79 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| вид на експлоатация | електрически |
| тип клапан | превключващ клапан |
| брой на полюсите | 2 |