| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| вид болт/гайка | самоблокиращ |
| спецификация | with studs |
| спецификация | syringe with oil |
| тип клапан | магнитен клапан |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| тип клапан | магнитен клапан |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| електронапрежение | 12 V |
| тип клапан | магнитен клапан |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| електронапрежение | 12 V |
| ограничение за производител | MODINE |
| материал | пластмаса |
| материал | алуминий |
| изпълнение на филтъра | с бърз конектор |
| вид на охлаждането | с въздушно охлаждане |
| размери на питата на радиатора | 510x125 |
| входящ отвор | 70 mm |
| изходен отвор | 70 mm |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| към цилиндъра на двигателя | 1 - 3 |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв/десен волан |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| към цилиндъра на двигателя | 4 - 6 |
| ляв/десен волан | за автомобили с ляв волан |