| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| вид на гарнитурата | метало-клингеритна гарнитура |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| тип клапан | превключващ клапан |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| технически информационен номер | SI 0100 |
| тип клапан | превключващ клапан |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| технически информационен номер | SI 0100 |
| тип клапан | превключващ клапан |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| технически информационен номер | SI 0100 |
| тип клапан | превключващ клапан |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| технически информационен номер | SI 0100 |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| електронапрежение | 12 V |
| регулатор | с регулатор за налягане |
| технически информационен номер | SI 0065 |
| технически информационен номер | SI 0076 |
| технически информационен номер | SI 0087 |
| технически информационен номер | SI 0089 |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| дължина | 79 mm |
| ширина | 79 mm |
| височина | 79 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| вид на експлоатация | електрически |
| тип клапан | превключващ клапан |
| брой на полюсите | 2 |
| дължина | 202 mm |
| ширина | 192 mm |
| дълбочина | 62 mm |
| дебелина | 62 mm |
| ширина | 202 mm |
| височина | 192 mm |
| размери на питата на радиатора | 192x204 |
| входящ отвор | 50 mm |
| изходен отвор | 50 mm |