| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| вид на гарнитурата | метало-клингеритна гарнитура |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| вид болт/гайка | самоблокиращ |
| спецификация | with studs |
| спецификация | syringe with oil |
| версия | valvola EGR |
| само във връзка с | 70-41369-00 |
| вътрешен диаметър | 54 mm |
| тегло | 0,197 kg |
| необходими бройки | 1 |
| за OEномер | 11 61 7 786 530 |
| страна на монтаж | дясно |
| страна на монтаж | отпред |
| материал | гума с текстилна подложка |
| тегло | 0,17 kg |
| за OEномер | 1161 7786 530 |
| тип клапан | превключващ клапан |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| технически информационен номер | SI 0100 |
| тип клапан | превключващ клапан |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| технически информационен номер | SI 0100 |
| тип клапан | превключващ клапан |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| технически информационен номер | SI 0100 |
| тип клапан | превключващ клапан |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| технически информационен номер | SI 0100 |
| тегло | 0,19 kg |
| за OEномер | 1161 7799 389 |
| тегло | 0,17 kg |
| тегло | 0,26 kg |
| тегло | 0,245 kg |
| тегло | 0,19 kg |
| тип клапан | магнитен клапан |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0065 |
| технически информационен номер | SI 0076 |
| технически информационен номер | SI 0087 |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| технически информационен номер | SI 0100 |
| тип клапан | магнитен клапан |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0065 |
| технически информационен номер | SI 0076 |
| технически информационен номер | SI 0087 |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| технически информационен номер | SI 0100 |
| дебелина | 85 mm |
| ширина | 93 mm |
| височина | 540 mm |
| електронапрежение | 12 V |
| дължина | 79 mm |
| ширина | 79 mm |
| височина | 79 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| вид на експлоатация | електрически |
| тип клапан | превключващ клапан |
| брой на полюсите | 2 |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| тегло | 1720 g |
| дебелина | 85 mm |
| ширина | 97 mm |
| височина | 540 mm |
| дължина | 540 mm |
| ширина | 97 mm |
| дълбочина | 85 mm |
| дължина | 540 mm |
| ширина | 97 mm |
| дълбочина | 85 mm |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| допълващ артикул /допълваща информация | с маслопровод за пълнене |
| допълващ артикул /допълваща информация | с маслопровод за източване |