| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| вид болт/гайка | самоблокиращ |
| спецификация | with studs |
| спецификация | syringe with oil |
| само във връзка с | 70-41369-00 |
| тип клапан | превключващ клапан |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| технически информационен номер | SI 0100 |
| тип клапан | превключващ клапан |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| технически информационен номер | SI 0100 |
| тип клапан | превключващ клапан |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| технически информационен номер | SI 0100 |
| тип клапан | превключващ клапан |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| технически информационен номер | SI 0100 |
| тегло | 0,245 kg |
| тип клапан | магнитен клапан |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0065 |
| технически информационен номер | SI 0076 |
| технически информационен номер | SI 0087 |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| технически информационен номер | SI 0100 |
| тип клапан | магнитен клапан |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0065 |
| технически информационен номер | SI 0076 |
| технически информационен номер | SI 0087 |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| технически информационен номер | SI 0100 |
| тегло | 1,06 kg |
| вариант на екипировка | Set |
| за OEномер | 1161 7799 401 |
| вариант на екипировка | Reparaturlösung |
| за OEномер | 11 61 7 787 468 |
| електронапрежение | 12 V |
| дължина | 79 mm |
| ширина | 79 mm |
| височина | 79 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| вид на експлоатация | електрически |
| тип клапан | превключващ клапан |
| брой на полюсите | 2 |
| вид на охлаждането | с въздушно охлаждане |
| дебелина | 97 mm |
| ширина | 105 mm |
| височина | 543 mm |
| размери на питата на радиатора | 543-100-105 |
| страна на монтаж | дясно |
| за OEномер | 11 61 7 808 414 |
| дължина | 543 mm |
| ширина | 105 mm |
| дълбочина | 97 mm |
| за OEномер | 7787446 |
| версия | produced by BEHR |
| дължина | 543 mm |
| ширина | 105 mm |
| дълбочина | 97 mm |
| за OEномер | 7787446 |
| версия | produced by BEHR |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |