| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| вид болт/гайка | самоблокиращ |
| спецификация | with studs |
| спецификация | syringe with oil |
| тегло | 0,245 kg |
| тип клапан | магнитен клапан |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0065 |
| технически информационен номер | SI 0076 |
| технически информационен номер | SI 0087 |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| технически информационен номер | SI 0100 |
| тип клапан | магнитен клапан |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0065 |
| технически информационен номер | SI 0076 |
| технически информационен номер | SI 0087 |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| технически информационен номер | SI 0100 |
| тип клапан | магнитен клапан |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| електронапрежение | 12 V |
| дължина | 79 mm |
| ширина | 79 mm |
| височина | 79 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| вид на експлоатация | електрически |
| тип клапан | превключващ клапан |
| брой на полюсите | 2 |
| страна на монтаж | дясно |
| за OEномер | 11 61 7 797 698 |
| за OEномер | 11 61 7 796 293 |
| за OEномер | 11 61 7 796 294 |
| страна на монтаж | ляво |
| за OEномер | 11 61 7 799 402 |
| ограничение за производител | BEHR |
| качество | Premium |
| материал | алуминий |
| изпълнение на филтъра | с бърз конектор |
| размери на питата на радиатора | 540x127 |
| входящ отвор | 59 mm |
| изходен отвор | 59 mm |
| дължина | 543 mm |
| ширина | 133 mm |
| дълбочина | 127 mm |
| версия | produced by BEHR |
| дължина | 543 mm |
| ширина | 133 mm |
| дълбочина | 127 mm |
| версия | produced by BEHR |