| вътрешен диаметър | 50 mm |
| дебелина | 4 mm |
| форма | О-пръстен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| вид на охлаждането | с въздушно охлаждане |
| дебелина | 80 mm |
| ширина | 155 mm |
| височина | 550 mm |
| размери на питата на радиатора | 550-155-80 |