| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| форма | О-пръстен |
| вътрешен диаметър | 61,9 mm |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| вид болт/гайка | самоблокиращ |
| спецификация | with studs |
| спецификация | syringe with oil |
| само във връзка с | 70-41369-00 |
| тип клапан | превключващ клапан |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| технически информационен номер | SI 0100 |
| тип клапан | превключващ клапан |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| технически информационен номер | SI 0100 |
| тип клапан | превключващ клапан |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| технически информационен номер | SI 0100 |
| тип клапан | превключващ клапан |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| технически информационен номер | SI 0100 |
| тип клапан | магнитен клапан |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0065 |
| технически информационен номер | SI 0076 |
| технически информационен номер | SI 0087 |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| технически информационен номер | SI 0100 |
| тип клапан | магнитен клапан |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| електронапрежение | 12 V |
| технически информационен номер | SI 0065 |
| технически информационен номер | SI 0076 |
| технически информационен номер | SI 0087 |
| технически информационен номер | SI 0096 |
| технически информационен номер | SI 0100 |
| размери на питата на радиатора | 540x127x55 |
| Моделна година от | 2003 |
| размери на питата на радиатора | 540x129 |
| входящ отвор | 62 mm |
| изходен отвор | 62 mm |
| дебелина | 55 mm |
| ширина | 127 mm |
| височина | 540 mm |
| електронапрежение | 12 V |
| размери на питата на радиатора | 540x127x50 |
| тип на трансмисията | ръчна скоростна кутия |
| материал | алуминий |
| материал | пластмаса |
| обурудване на автомобила | за автомобили с 6V електрическа мрежа |
| дебелина | 55 mm |
| ширина | 127 mm |
| височина | 540 mm |
| страна на монтаж | ляво |
| за OEномер | 11 61 3 415 784 |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| допълващ артикул /допълваща информация | с маслопровод за пълнене |
| допълващ артикул /допълваща информация | с маслопровод за източване |
| норма за изгорелите газове | Евро 3 (D3) |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |