| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| тип клапан | магнитен клапан |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| тип клапан | магнитен клапан |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| електронапрежение | 12 V |
| дължина | 144 mm |
| ширина | 130 mm |
| дълбочина | 64 mm |
| тип зареждане (нагнетяване) | индиректен интеркулер |
| версия | produced by BEHR |
| страна на монтаж | ляво |
| дължина | 144 mm |
| ширина | 130 mm |
| дълбочина | 64 mm |
| тип зареждане (нагнетяване) | индиректен интеркулер |
| версия | produced by BEHR |
| страна на монтаж | дясно |