| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| тип клапан | магнитен клапан |
| вид на експлоатация | електро-пневматичен |
| електронапрежение | 12 V |
| дебелина | 80 mm |
| ширина | 155 mm |
| височина | 300 mm |
| тип на трансмисията | ръчна скоростна кутия |
| обурудване на автомобила | за автомобили с 6V електрическа мрежа |
| размери на питата на радиатора | 300-157-80 |