| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| вид на гарнитурата | стоманена гарнитура |
| преден/заден ход | за обратен ход |
| за OEномер | 1434C8 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| вид болт/гайка | самоблокиращ |
| спецификация | with studs |
| спецификация | syringe with oil |
| за OEномер | 1434.C8 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с инструкции за монтаж |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | с винтове |
| допълващ артикул /допълваща информация | с уплътнения |
| само във връзка с | 70-41369-00 |
| за OEномер | 0382.NY |
| за OEномер | 0382.HK |
| за OEномер | 0382NY |
| дължина | 300 mm |
| ширина | 156 mm |
| дълбочина | 80 mm |
| версия | produced by BEHR |
| размери на питата на радиатора | 300x157x80 |
| качество | WP |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| да се спазван инструкциите за монтаж |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| обурудване на автомобила | за автомобили без филтър за сажди и твърди частици (дизелов) |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| допълващ артикул /допълваща информация | с маслопровод за пълнене |
| допълващ артикул /допълваща информация | с маслопровод за източване |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| тип зареждане (нагнетяване) | турбокомпресор задвижван от изгорелите газове |
| допълващ артикул /допълваща информация | с допълнителен материал |
| допълващ артикул /допълваща информация | с маслопровод за пълнене |
| допълващ артикул /допълваща информация | с маслопровод за източване |